Zakres działania

DETECH dostarcza na rynek polski rozwiązania najwyższej jakości w swojej klasie i przedziale cenowym. Staramy zaspokoić się wymagania klientów ceniących sobie wśród maszyn i rozwiązań technologicznych klasę premium, ale również bierzemy pod uwagę zrównoważenie stosunku jakosci rozwiązania do jego ceny.

Naszą misją jest satysfakcja klientów, zatem zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zarówno pod kątem oferowanych przez nas rozwiązań jak i jakości usług wsparcia technicznego, klienci otrzymywali produkt najwyższej jakości, gwarantujący sukces.

Posiadamy również duże doświadczenie w aspekcie pomocy w zakresie finansowania zakupu, m.in. w procesie pozyskiwania dotacji unijnych (wypełniamy wnioski) czy wyborze firmy leasingowej. Jesteśmy w stanie poprowadzić proces sprzedażowy kompleksowo – od wyboru odpowiedniej technologii i rozwiązania po jej instalację - będąc w pełni odpowiedzialnym za wszystkie aspekty występujące w jego trakcie.

 

Portfolio naszej działalności obejmuje

  • sprzedaż niemieckich wiertarek i gwinciarek produkcyjnych MAXION – absolutnego lidera w dzidzinie jakości konwencjonalnych maszyn do wiercenia;

  • sprzedaż obrabiarek konwencjonalnych klasy premium marki WEISS – najwyższa jakość w swojej klasie za przystępna cenę;

  • sprzedaż głowic kątowych i wielowrzecionowych niemieckiej marki ROMAI – lidera w dziedzinie indywidualnych rozwiązań do wiertarek i centrów obróbkowych;

  • doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie oferowanych produktów

  • sprzedaż części zamiennych do oferowanych produktów, oraz kompletny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;

  • kooperacja w zakresie obróbki skrawaniem, własna narzędziownia.

Masz pytania?

Zadzwoń:

+48 791 717 116

Napisz:

info@detech.com.pl